Meniu

Slapukai

Sutikimas

Naudodamiesi šiuo www.svyturys.eu (toliau - tinklalapis) ), jūs sutinkate su slapukų naudojimu pagal šios slapukų politikos nuostatas. Pirmojo apsilankymo metu šiuo tikslu pamatysite šią informaciją pateikiantį iškylantį langą. Nors vėlesnių apsilankymų metu jis dažniausiai nebus rodomas, galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą, laikydamiesi toliau pateiktų nurodymų.

Slapukų išjungimas

Jei nesutinkate, kad Tinklalapyje būtų naudojami slapukai, prašome juos išjungti, laikydamiesi čia pateiktų jūsų naršyklei skirtų nurodymų. Atkreipiame dėmesį, kad išjungus slapukus, kai kurios Tinklalapio funkcijos ir Tinklalapyje teikiamos paslaugos veiks blogiau.

Kai slapuką nustatanti organizacija pateikia savo slapuko (slapukų) automatinio išjungimo įrankį, apačioje įrašome tos organizacijos pavadinimą, jos nustatomų slapukų kategoriją ir pateikiame jos automatinio išjungimo įrankio saitą. Visais kitais atvejais pateikiame šios politikos dieną galiojančius pačių slapukų pavadinimus ir jų šaltinį, kad panorėję galėtumėte lengvai juos atpažinti ir išjungti, naudodami jūsų naršyklės valdiklius.

Kai kurios naršyklės suteikia jums galimybę nurodyti, jog nepageidaujate, kad jūsų naršymo internete veikla būtų sekama. Sekimo išjungimas gali sutrikdyti tam tikras Tinklalapio funkcijas ir Tinklalapyje teikiamas paslaugas.

Po pirmojo jūsų apsilankymo Tinklapyje galime pakeisti mūsų naudojamus slapukus. Ši slapukų politika leidžia jums nuolatos žinoti, kas ir kokiais tikslais deda slapukus, bei suteikia jums priemonių juos išjungti, todėl rekomenduojame periodiškai su ja susipažinti.

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai tekstinės rinkmenos, kuriose yra maži kiekiai informacijos, ir kurie yra įkeliami į jūsų įrenginį jums lankantis tinklalapyje. Vėlesnių jūsų apsilankymų toje srityje metu slapukai siunčiami atgal į pirminę interneto sritį. Daugumoje interneto puslapių yra kelių interneto sričių elementų, todėl jums lankantis Tinklalapyje, jūsų naršyklė gali gauti kelių šaltinių siunčiamus slapukus.

 Slapukai yra naudingi, nes jie leidžia tinklalapiui atpažinti naudotojo įrenginį. Slapukai leidžia jums efektyviai naršyti po puslapius, įsiminti parinktis ir bendrai pagerina naudotojo pojūtį. Jie taip pat gali būti naudojami, parenkant jums tinkamą reklamą – tai daroma, sekant jūsų naršymą įvairiuose puslapiuose.

Jums uždarius naršyklę, seanso slapukai automatiškai pašalinami, o ilgalaikiai slapukai uždarius naršyklę lieka jūsų įrenginyje (pavyzdžiui, siekiant įsiminti jūsų naudotojo parinktis, kai sugrįžtate į tinklalapį).

Kokių tipų slapukus naudoja „Carlsberg“?

Toliau pateikiame „Carlsberg“, jos susijusiųjų įmonių ir rangovų naudojamų slapukų aprašymus.

Griežtai reikalaujami slapukai

Šie slapukai turi lemiamos reikšmės, sudarant jums galimybę naršyti Tinklalapyje ir naudotis jo funkcijomis. Be šių slapukų negalės būti teikiamos jūsų pageidaujamos paslaugos (pvz., puslapių naršymas, prekių krepšelio ar sąskaitų pateikimo paslaugos).

Tinklalapyje šiuo metu naudojami šie griežtai reikalaujami slapukai:

Slapuko pavadinimas

Šaltinis

Paskirtis

Papildoma informacija

        

PWAG

Age gate

Šios svetainės turinys yra apsaugotas amžiaus apribojimu, reikalaujant amžiaus patvirtinimo. Šis slapukas saugo ir palaiko pasirinkimo patvirtinimą pakartotinai atidarant puslapį (-ius).

 

1 metai

WAWebSiteSID

Azure Webhosting

Ši svetainė yra talpinama "Azure cloud" ir kartais yra paskirstoma per kelis serverius. Šis slapukas užtikrina, kad visos jūsų sesijos užklausos būtų siunčiamos į vieną serverį.

 

 

Kai naršymo sesija baigiasi

 

 

ARRAfinity

Azure Webhosting

Ši svetainė talpinama "Azure cloud" ir kartais yra paskirstoma per kelis serverius. Šis slapukas užtikrina, kad visos jūsų sesijos užklausos būtų siunčiamos į vieną serverį.

 

Kai naršymo sesija baigiasi

Veikimo slapukai

Analitinius slapukus naudojame tam, kad galėtume analizuoti, kaip mūsų lankytojai naudojasi Tinklalapiu, ir stebėti Tinklalapio veikimą. Tai sudaro mums galimybę teikti aukštos kokybės potyrį, individualizuojant mūsų pasiūlymus, bei operatyviai nustatant ir pašalinant atsiradusius sutrikimus. Pavyzdžiui, veikimo slapukai gali būti naudojami stebėti, kurie puslapiai yra populiariausi, kuris puslapių susiejimo metodas yra efektyviausias, bei nustatyti, kodėl kai kuriuose puslapiuose gaunami klaidos pranešimai. Šie slapukai taip pat gali būti mums reikalingi, kad galėtume išryškinti straipsnius ar tinklalapio paslaugas, kurios mūsų manymu gali jus sudominti, turint omenyje jūsų naudojimosi Tinklalapiu istoriją. Šių slapukų renkamos informacijos nei mes, nei mūsų rangovai nesusieja su jūsų asmenine informacija.

Tinklalapyje šiuo metu naudojami šie analitiniai slapukai:

Slapuko pavadinimas

Šaltinis

Paskirtis

Trukmė

Papildoma informacija

_ga

 

„Google Analytics“

Nustatytas pagal "Google Analytics",
išsaugant kiekvieno lankytojo unikalų atpažįstamą identifikatorių ID.

 

 

2 metai.

Jei norite susipažinti su „Google“ taikoma „Google Analytics“ privatumo politika, spauskite čia http://www.google.com/analytics/learn/privacy.html

 

Jei pageidaujate atsisakyti „Google Analytics“ sekimo, apsilankykite čia   https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en-GB.

 

_gat_globalTracker

 

Nustatytas „Google Analytics“, siekiant išsaugoti informaciją apie unikalų kiekvieno lankytojo identifikatorių ID ir

naudojamas stebėti naršymą "Carlsberg" svetainėse.

 

1 minutė

_gat_marketTracker

 

Naudojamas rinkodaros analizei

1 diena arba 24 valandos

_gid

Nustato "Google Analytics",
išsaugoti kiekvieno lankytojo unikalų atpažįstamą identifikatorių ID.

1 diena

Tinklalapio funkcijų slapukai:

Slapukus naudojame teikdami jums tam tikras funkcijas – pavyzdžiui, kad įsimintume jūsų pasirinkimus (tokius, kaip naudotojo vardas, kalba, ar regionas, kuriame esate), arba atpažintume platformą, iš kurios jungiatės prie Tinklalapio, ir teiktume jums pagerintas ir geriau personalizuotas paslaugas. Šie slapukai nenaudojami sekti jūsų naršymą kituose tinklalapiuose.

Slapuko pavadinimas

Šaltinis

Paskirtis

Trukmė

14462974_p

Vaizdo turinys

 

Šis slapukas naudojamas tik vaizdo įrašų statistikos rinkimui.

 

Kai peržiūra baigiasi

14462974_u

Vaizdo turinys

Šis slapukas naudojamas tik vaizdo įrašų statistikos rinkimui

 

Kai peržiūra baigiasi

_visual_swf_referer

Vaizdo turinys

Šis slapukas naudojamas vaizdo transliavimui efektyvinimui.

 

Kai peržiūra baigiasi

 

ad_session_id

Vaizdo turinys

Šis slapukas naudojamas tik vaizdo įrašų statistikos rinkimui

30 minučių

playerVolumeMuted

 

Vaizdo srautas (vaizdo įrašas be garso)

 

 

session_referer

Vaizdo turinys

Šis slapukas naudojamas tik vaizdo įrašų statistikos rinkimui

Kai peržiūra baigiasi

uuid

Interneto svetainė

Unikalus lankytojo identifikatorius

 

4 mėnesiai

Reklaminiai slapukai:

Reklaminiai slapukai (arba tiksliniai slapukai) renka informaciją apie naršymo įpročius, siejamus su jūsų įrenginiu; jie naudojami tam, kad reklama geriau atitiktų jūsų interesus. Šiuos slapukus taip pat naudoja Tinklalapyje trečiųjų šalių teikiamos paslaugos (pavyzdžiui mygtukai „Patinka“ arba „Dalintis“) teikiamos papildomai prie pageidaujamų funkcijų. Šias paslaugas trečiosios šalys teikia mainais už tai, kad atpažintų, jog jūs, (o tiksliau – jūsų įrenginys) apsilankė tam tikrame tinklalapyje. Šios trečiosios šalys reklaminius slapukus įdeda tiek jums lankantis Tinklalapyje, tiek ir naudojantis jų paslaugomis ir išeinant iš Tinklalapio. Čia pateiktos nuorodos į jų privatumo praktiką:

Šių trečių šalių nustatytų reklaminių slapukų galite atsisakyti čia:

http://www.youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices

Vietiniai bendrieji objektai („Flash“ slapukai)

Greta pirmiau išvardytų slapukų, savo Tinklalapyje naudojame Vietinius bendruosius objektus, dar vadinamus „Flash“ slapukais.  Jie naudojami siekiant pagerinti jūsų naudotojo potyrį, pavyzdžiui, išsaugant jūsų parinktis ir nustatymus [pavyzdžiui, jūsų garsumo ir (ar) nutildymo nustatymus bei nustatymus, susijusius su Tinklalapio animaciniu turiniu]. Vietiniai bendrieji objektai yra panašūs į naršyklės slapukus, tačiau gali išsaugoti už paprastą tekstą sudėtingesnius duomenis. Patys savaime jie nieko negali padaryti jūsų kompiuterio duomenims ar su jais. Kaip ir kiti slapukai, jie tegali pasiekti asmenį identifikuojančią informaciją, kurią pateikėte Tinklalapyje, o kitiems tinklalapiams jie yra nepasiekiami. Jei norite daugiau sužinoti apie „Flash“ slapukus ar apie tai, kaip juos išjungti, spauskite čia http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/disable-local-shared-objects-flash.html.  

HTML el. pašto interneto siųstuvai

Mūsų el. pašto pranešimuose gali būti vienkartinių, unikalių konkrečiai kampanijai sukurtų „interneto siųstuvo taškų“, kurie pasako mums, ar mūsų laiškai buvo atidaryti, ir patikrinti el. laiškuose pateiktų saitų paspaudimus. Šią informaciją galime naudoti tokiais tikslais, kaip nustatymas, kurie mūsų el. pašto laiškai jums yra įdomesni, ir pasidomėti, ar tie naudotojai, kurie neatidaro mūsų el. pašto pranešimų, toliau pageidauja juos gauti. Pašalinus el. pašto pranešimą, šis taškas pašalinamas. Jei nepageidaujate, kad šis taškas būtų įkeltas į jūsų įrenginį, galite pasirinkti jums skirtus mūsų pranešimus gauti ne HTML, o grynojo teksto pavidalu. Interneto siųstuvų gali būti ir kai kuriuose mūsų Tinklalapio puslapiuose, jie leidžia mums stebėti mūsų puslapius peržiūrėjusių lankytojų skaičių. Jie taip pat leidžia mums parengti statistinę informaciją apie mūsų naudotojus labiausiai dominančias veiklas ir funkcijas, kad galėtume teikti labiau personalizuotą turinį. Apskritai, jie nenaudojami be jūsų sutikimo pasiekti asmenį identifikuojančią informaciją.

Taškų gairėmis galime dalytis su trečiosiomis šalimis, tiesiogiai remiančioms mūsų reklamos veiklas ir tinklalapio plėtrą.  Pavyzdžiui, kad pamatuotų mūsų reklamų efektyvumą, trečiosios šalys, įskaitant „Facebook“, gali naudoti slapukus, interneto siųstuvus ir kitas išsaugojimo technologijas, kad rinktų ir gautų informaciją iš Tinklalapio ir kitų interneto vietų, ir naudotų tą informaciją, teikdamos matavimo paslaugas savo nuosavoms platformoms bei nukreipdamos srautą į jose rodomą reklamą. Čia galite sužinoti, kaip padaryti, kad trečiosios šalys nerinktų informacijos ir jos nenaudotų nukreipimo į reklamas tikslais (http://www.aboutads.info/choices ir http://www.youronlinechoices.eu/ saitai).

IP adresų ir interneto žurnalų naudojimas

Jūsų IP adresą ir naršyklės tipą taip pat galime naudoti mūsų serverio problemoms diagnozuoti, Tinklalapiui administruoti bei jums teikiamoms mūsų paslaugoms tobulinti. IP adresas – tai jūsų kompiuterį internete identifikuojantis skaitmeninis kodas. Jūsų IP adresas taip pat gali būti naudojamas plačiai demografinei informacijai rinkti.

Galime atlikti IP paieškas, kad nustatytume, iš kurios srities jūs atėjote (pvz., google.com) ir galėtume tiksliau nustatyti mūsų naudotojų demografinius duomenis.

Slapukų politika netaikoma trečiųjų šalių tinklalapiams

Prašome atkreipti dėmesį, kad ši slapukų politika netaikoma Tinklalapyje nurodytų trečiųjų šalių tinklalapių privatumo praktikai, o mes už šią praktiką neatsakome.

Slapukų politikos pakeitimai

Galime priimti šios slapukų politikos pakeitimų, todėl raginame jus periodiškai peržiūrėti šią politiką, kad nuolatos žinotumėte naujausią informaciją apie mūsų slapukų naudojimo tvarką. Ši slapukų politika paskutinį kartą atnaujinta 2018 m. rugpjūčio mėnesį.