Meniu

Slapukų pranešimas

Sutikimas

Naudodamiesi Interneto svetaine sutinkate, kad UAB „Švyturys-Utenos alus“ (toliau – UAB „Švyturys-Utenos alus“, įm. Kodas 110796493, Pramonės g. 12, LT-28216 Utena, mes, mus, mūsų) ir mūsų partneriai naudotume slapukus, kaip numatyta šiame Pranešime apie slapukus. Todėl per pirmąjį apsilankymą Interneto svetainėje pamatysite iškylantįjį langą su atitinkama informacija. Nors paskesnių apsilankymų metu jis paprastai neiškils, savo duotą sutikimą galite bet kada atšaukti veikdami kaip nurodyta dalyje „Kaip išjungti slapukus“.

[UAB „Švyturys-Utenos alus“ yra pasaulinės įmonių grupės narė. Todėl mes galime dalytis jūsų Asmens duomenimis su savo dukterinėmis įmonėmis, savo pagrindine kontroliuojančiąja bendrove ir jos dukterinėmis įmonėmis (toliau – „Carlsberg“ grupės įmonės) šiame Pranešime apie slapukus nurodytais tikslais. Kiekviena iš tokių įmonių taip pat gali tvarkyti ir naudoti jūsų Asmens duomenis šiame Pranešime apie slapukus nurodytais tikslais, bet jos tai daro savarankiškai, veikdamos vien tik savo vardu.

Kaip išjungti slapukus?

Jei nesutinkate, kad Interneto svetainėje naudotume slapukus, galite valdyti savo slapukų pasirinkimus eidami į poraštę Interneto svetainės apačioje ir spustelėdami „Valdyti slapukus“. Atkreipkite dėmesį, kad jei slapukai bus išjungti, tai gali turėti įtakos Interneto svetainės funkcionalumui ir joje teikiamoms paslaugoms.

Jei organizacija, kuri siunčia slapuką, suteikia automatinį savo slapuko (-ų) išjungimo įrankį, toliau nurodome tokios organizacijos pavadinimą, jos siunčiamų slapukų kategoriją kartu su nuoroda į jos automatinį išjungimo įrankį. Visais kitais atvejais nurodome šio Pranešimo apie slapukus paskelbimo dieną esančius pačių slapukų pavadinimus ir jų šaltinį, kad galėtumėte lengvai juos identifikuoti ir išjungti per savo naršyklės valdiklius.

Kai kurios naršyklės leidžia jums rodyti, kad nenorite, kad jūsų naršymo internete veikla būtų sekama. Sekimo išjungimas gali trukdyti kai kuriems Interneto svetainės ir Interneto svetainėje teikiamų paslaugų naudojimo būdams.

Po pirmojo jūsų apsilankymo Interneto svetainėje mes galime pakeisti savo naudojamus slapukus. Šis Pranešimas apie slapukus visada leis jums žinoti, kas ir kokiais tikslais siunčia slapukus, ir informuos, kaip juos išjungti, todėl turėtumėte retkarčiais Pranešimą apie slapukus vėl peržiūrėti.

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai paprastos tekstinės rinkmenos, turinčios nedidelius kiekius informacijos, atsiunčiamos į jūsų įrenginį, kai lankotės interneto svetainėje. Kai vėl lankote tame pačiame žiniatinklio domene, iš kur gautas slapukas, slapukas išsiunčiamas į jį atgal. Dauguma žiniatinklio puslapių turi elementų iš įvairių žiniatinklio domenų, todėl jums apsilankius Interneto svetainėje, jūsų naršyklėje gali atsirasti slapukų iš kelių šaltinių.

Slapukai pravartūs, nes sudaro galimybę interneto svetainei atpažinti naudotojo įrenginį. Slapukai sudaro sąlygas sklandžiai pereiti iš vieno puslapio į kitą, įsiminti pasirinkimus ir, apskritai, suteikti naudotojui geresnę patirtį. Be to, stebint jūsų naršymą svetainėse, per slapukus galima pritaikyti reklamą pagal jūsų interesus.

Uždarius naršyklę, seanso slapukai automatiškai ištrinami, o nuolatiniai slapukai išlieka jūsų renginyje ir, pvz., sugrįžus į interneto svetainę, prisimena naudotojo pasirinkimus.

Kokius slapukus naudojame?

Šiame Pranešime apie slapukus apibūdiname slapukų, kuriuos mes, su mumis susiję asmenys ir mūsų rangovai naudoja, kategorijas.

Būtinieji slapukai (visada įjungti)

Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte judėti Interneto svetainėje ir naudotis jos funkcijomis. Be šių slapukų negalima teikti jūsų pageidaujamų paslaugų, pvz., pereiti iš vieno puslapio į kitą, naudotis pirkinių krepšeliu ar gauti elektronines sąskaitas. 

Šiuo metu Interneto svetainėje naudojami šie būtinieji slapukai:

Veikimo ir analitiniai slapukai (visada įjungti)

Naudojame veikimo ir analitinius slapukus, kad analizuotume, kaip mūsų lankytojai naudojasi Interneto svetaine, ir stebėtume Interneto svetainės veikimą. Tai leidžia mums suteikti aukštos kokybės patirtį pritaikant mūsų siūlomą turinį ir greitai nustatant ir išsprendžiant visas kylančias problemas. Mes, pavyzdžiui, galime naudoti veikimo slapukus sekti, kokie puslapiai yra patys populiariausi, kuris puslapių sąsajos būdas pats veiksmingiausias, ir nustatyti, kodėl kai kurie puslapiai gauna pranešimus apie klaidą. Šiuos slapukus galime naudoti ir tam, kad atkreiptume dėmesį į straipsnius ar puslapyje teikiamas paslaugas, kurios, mūsų manymu, atsižvelgiant į jūsų naudojimąsi Interneto svetaine, gali jus sudominti. Per šiuos slapukus surinktos informacijos nei mes, nei mūsų rangovai su jūsų asmens duomenimis nesiejame.

Šiuo metu Interneto svetainėje naudojami šie veiklos ir analitiniai slapukai.

Interneto svetainės funkciniai slapukai (pasirenkami slapukai)

Mes naudojame funkcinius slapukus, kad suteiktume jums galimybę naudotis tam tikromis funkcijomis, kaip antai, prisimename jūsų pasirinkimus (pvz., jūsų naudotojo vardą, kalbą ir regioną) arba atpažįstame platformą, iš kurios jungiatės prie Interneto svetainės, ir siūlome geresnes, labiau jums pritaikytas funkcijas. Šie slapukai nenaudojami jūsų naršymui kitose interneto svetainėse sekti.

Interneto svetainėje naudojami šie funkciniai slapukai.

Rinkodaros ir reklaminiai slapukai (pasirenkami slapukai)

Rinkodaros ir reklaminiai slapukai (arba į potencialius pirkėjus orientuoti slapukai) renka informaciją apie su jūsų įrenginiu susijusius naršymo įpročius ir naudojami pateikti jums aktualesnę ir jūsų interesus labiau atitinkančią reklamą. Šie slapukai taip pat naudojami Interneto svetainėje teikiamų trečiųjų asmenų paslaugų atveju, pvz., „Patinka“ arba „Bendrinti“ mygtukų atveju, kartu vykdant prašomas funkcijas. Tretieji asmenys teikia šias paslaugas kartu atpažindami, kad jūs lankėtės (arba, tiksliau sakant, jūsų įrenginys lankėsi) tam tikroje interneto svetainėje. Šie tretieji asmenys naudoja reklaminius slapukus tiek tuomet, kai lankotės Interneto svetainėje, tiek tuomet, kai naudojatės jų paslaugomis ir naršote išėję iš Interneto svetainės. Su jų praktika privatumo klausimais galite susipažinti pasinaudoję toliau pateiktomis nuorodomis:

·         „AddThis“ (paslauga, kuria naudojantis valdomi kai kurie iš mūsų dalijimosi socialiniuose tinkluose mygtukų): http://www.addthis.com/privacy#.T6j--usS0bw

·         „YouTube“ slapukų politika vaizdo įrašų rodymui: https://policies.google.com/privacy?hl=en  („Google“ standartinės sąlygos)

·         „Facebook“ duomenų naudojimo politika: http://www.facebook.com/about/privacy/your-info-on-other

·         „Twitter“ privatumo politika: https://twitter.com/privacy

·         „LinkedIn“ slapukų politika: https://www.linkedin.com/legal/cookie-policy

 

Galite atsisakyti priimti šių trečiųjų asmenų siunčiamus reklaminius slapukus per http://www.youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices.

Be pirmiau nurodytų trečiųjų asmenų siunčiamų slapukų, taip pat naudojami šie kiti reklaminiai slapukai:

Laikinosios atminties slapukai

Be pirmiau išvardytų slapukų, Interneto svetainėje naudojame ir laikinosios atminties slapukus, taip pat vadinamuosius „Flash“ slapukus. Jie naudojami siekiant suteikti jums kaip naudotojui kuo geresnę patirtį, pavyzdžiui, išsaugant jūsų pasirinkimus ir nustatymus, kaip antai, garso ir (ar) nebylaus režimo nustatymus, jie taip pat naudojami dėl animuoto Interneto svetainės turinio. Laikinosios atminties slapukai panašūs į naršymo slapukus, bet gali išsaugoti sudėtingesnę informaciją nei paprastas tekstas. Jie patys nieko negali padaryti jūsų kompiuteryje saugomiems duomenims ar atlikti su jais kokių nors veiksmų. Kaip ir kiti slapukai jie prieina tik prie tos asmenį identifikuojančios informacijos, kurią pateikėte Interneto svetainėje, kitos interneto svetainės jais pasinaudoti negali. Norėdami daugiau sužinoti apie laikinosios atminties slapukus ir kaip juos išjungti, spustelėkite čia http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/disable-local-shared-objects-flash.html.

El. pašto HTML žiniatinklio identifikatoriai

Mūsų elektroniniuose laiškuose gali būti vienkartinis kampanijai būdingas „žiniatinklio identifikatoriaus pikselis“, pranešantis mums, ar el. pašto laiškai atidaromi, ir patvirtinantis visus el. laiške esančių nuorodų spustelėjimus. Šią informaciją galime panaudoti, kad nustatytume, kurie iš mūsų el. laiškų jus domina labiau, ir pasiteirauti, ar mūsų laiškų neatidarantys naudotojai ir toliau nori juos gauti. Ištrynus el. laišką, pikselis irgi ištrinamas. Jei nepageidaujate, kad į jūsų įrenginį būtų atsiųstas pikselis, turėtumėte pasirinkti, kad el. laiškus siųstume paprastu tekstu, o ne HTML. Kai kuriuose Interneto svetainės puslapiuose gali būti žiniatinklio identifikatorių, kurie leidžia mums suskaičiuoti mūsų puslapius žiūrėjusius lankytojus. Jie leidžia mums gauti statistinę informaciją apie veiklą ir funkcijas, kurios labiausiai domina mūsų vartotojus, ir pateikti labiau jų individualius poreikius atitinkantį turinį. Dažniausiai jie nenaudojami prieiti prie asmenį identifikuojančios informacijos be jūsų sutikimo.

Pikselių žymomis gali būti dalijamasi su trečiaisiais asmenimis, kurie tiesiogiai remia mūsų reklaminę veiklą ir interneto svetainės kūrimą. Pavyzdžiui, siekiant įvertinti mūsų reklamų efektyvumą, tretieji asmenys, įskaitant „Facebook“, gali naudoti slapukus, žiniatinklio indikatorius ir kitas saugojimo technologijas rinkti ar gauti informaciją iš Interneto svetainės ir kitur internete, ir naudoti šią informaciją, kad teiktų įvertinimo paslaugas savo pačių platformoms ir ją naudotų dėl reklamų tokiose platformose. Kaip atsisakyti informacijos rinkimo ir naudojimo trečiųjų asmenų reklamos tikslais, galite sužinoti čia: http://www.aboutads.info/choices ir http://www.youronlinechoices.eu/).

IP adresų ir žiniatinklio įrašų naudojimas

Mes taip pat galime naudoti jūsų IP adresą bei naršyklės tipą, kad nustatytume savo serverio problemas, administruotume Interneto svetainę ir tobulintume jums siūlomas paslaugas. IP adresas – tai skaitmeninis kodas, pagal kurį identifikuojamas jūsų kompiuteris internete. Jūsų IP adresas gali būti panaudotas ir įvairiems demografiniams duomenims rinkti.

Mes galime atlikti IP informacijos paieškas ir nustatyti iš kurio domeno esate (pvz., google.com), kad tiksliau įvertintume savo naudotojų demografiją.

Šis Pranešimas apie slapukus netaikomas trečiųjų asmenų interneto svetainėms

Atkreipkite dėmesį, kad šis Pranešimas apie slapukus netaikomas trečiųjų asmenų interneto svetainių, kurios gali būti susijusios su mūsų Interneto svetaine, praktikai dėl slapukų ir privatumo ir mes už ją neatsakome.

Šio Pranešimo apie slapukus atnaujinimai

Rekomenduojame kartais peržiūrėti šį Pranešimą apie slapukus, kad žinotumėte, kaip mes juos naudojame.

Paskutinį kartą šis Pranešimas apie slapukus buvo atnaujintas 2022 m. kovo mėn.

Pranešimas apie slapukus

Naudodamiesi šiuo interneto svetainės URL : https://svyturys.eu/  ( toliau – „Interneto svetainė“) „Švyturys-Utenos alus“  (toliau - „Carlsberg“) rinks ir apdoros informaciją apie jūsų apsilankymą Interneto svetainėje. Ši informacija naudojama siekiant suteikti jums geresnę patirtį, Interneto svetainės komponentų bei funkcijų naudojimui įvertinti ir „Carlsberg“ reklamai individualizuoti ir nukreipti. Šiame pranešime apie slapukus ir privatumą (toliau - „Pranešimas“) galite daugiau sužinoti, kaip informacija apdorojama, kam ji naudojama, kas turi prieigą prie informacijos ir kaip susisiekti su „Carlsberg“ dėl šio Pranešimo.

 Naudodamiesi Interneto svetaine jūs sutinkate su slapukų ir kitų panašių stebėjimo technologijų (šiame Pranešime kartu vadinamos „Slapukai“) naudojimą vadovaujantis šio Pranešimo nuostatomis. Todėl per pirmąjį apsilankymą Interneto svetainėje pamatysite iškylantįjį langą. Nors per kitus apsilankymus šis iškylantysis langas paprastai nepasirodys, jūs bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą. Norėdami atšaukti savo sutikimą, kad „Carlsberg“ daugiau nediegtų Slapukų jūsų įrenginyje, savo naršyklėje galite išjungti Slapukų veikimą. Kai kurie Slapukai išsaugomi pačiame jūsų įrenginyje, todėl jums gali prireikti išvalyti naršymo istoriją, kad pradėtų veikti Slapukų atsisakymas. Galiausiai, jei nepageidaujate, kad „Carlsberg“ apdorotų surinktą informaciją jums dar neatšaukus sutikimo, išsiųskite elektroninį laišką adresu [email protected].

Privatumas

 • Informacijos rinkimas ir apdorojimas

Kai naudositės Interneto svetaine, „Carlsberg“ kaip duomenų valdytojas rinks ir apdoros jūsų duomenis siekdamas patobulinti funkcionalumą ir pagerinti jūsų patirtį. 

 • Gimimo data
 • Kalba
 • Įrenginys
 • Slapukų identifikatoriai
 • IP adresas
 • Laiko zonos nustatymas
 • Naršyklės tipas ir versija
 • Operacinė sistema ir platforma
 • Tinklaraštis

Kai naudositės interneto svetaine, „Carlsberg“ kaip duomenų valdytojas reklamos tikslais rinks ir apdoros tam tikrus jūsų kaip naudotojo asmens duomenis. „Carlsberg“ per Interneto svetainę rinks ir apdoros asmens duomenis, kai naudositės Interneto svetaine arba informaciją pateiksite per paklausimo formas: 

 • Kontaktiniai duomenys;
 • Slapukų identifikatoriai;
 • Prekės ženklo ir produkto lengvatos;
 • Geografinės vietos nustatymas;
 • Sąveikos su „Carlsberg“ prekių ženklais laikas;
 • Apsilankymų interneto svetainėse dažnumas;
 • Sąveika su Interneto svetaine;
 • Informacija, surinkta jums dalyvaujant mūsų akcijose ir žaidimuose;

Apdorojimo tikslas, pirma, yra suteikti jums geresnę patirtį, įvertinti Interneto svetainės elementų bei funkcijų naudojimą ir individualizuoti bei nukreipti „Carlsberg“ reklamą tuo atveju, jei sutikote, kad tai būtų daroma, ir, trečia, naudojant Slapukus, internetu reklamuoti savo produktus.

Pirmas ir antras tikslai yra pagrįsti teisėtu „Carlsberg“ interesu ir jūsų sutikimu rinkti statistinius duomenis apie tai, kaip naudojama Interneto svetainė, siekti kuo geresnio Interneto svetainės veikimo ir suteikti jums kuo geresnę patirtį. Trečias tikslas pagrįstas jūsų sutikimu naudoti Slapukus ir mūsų teisėtu interesu reklamuoti savo produktus bei paslaugas. 

 • Kiek laiko saugomi jūsų asmens duomenys?

Jūsų asmens duomenis laikome ne ilgiau nei leidžia įstatymas, ir tik tiek, kiek reikia Paslaugai teikti arba kitais ankstesniame punkte „Ką mes darome su jūsų asmens duomenimis“ išdėstytais tikslais. 

 • Trečiosios šalys

Bendravimui internetu ir „Carlsberg“ siūlomų paslaugų teikimui reikia, kad trečiosios šalys siųstų, gautų ir apdorotų jūsų asmens duomenis. 

„Carlsberg“ siūlo pokalbių svetaines, pranešimų ir biuletenių lentas, taip pat interaktyvias zonas, kur lankytojai gali komentuoti ar skelbti informaciją mūsų lankytojų džiaugsmui.

„Carlsberg“ naudoja vadinamąjį dviejų spustelėjimų sprendimą, tai yra, jums apsilankius mūsų Interneto svetainėje, jokie asmens duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims. Tačiau spustelėjus vieną iš socialinių tinklų mygtukų, informacija bus perduota atitinkamam teikėjui.

Aktyvavus socialinio tinklo mygtuką, reikiamas teikėjas gaus informaciją, kad jūsų naršyklė priėjo prie konkretaus mūsų Interneto svetainės puslapio. 

 • Jūsų teisės

Jei teisinis jūsų asmens duomenų apdorojimo pagrindas yra sutikimas, jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą. Nusprendę atšaukti savo sutikimą, „Carlsberg“ daugiau neapdoros jūsų asmens duomenų sutikimo pagrindu. 

Tam tikromis sąlygomis jūs turite teisę pareikalauti papildomai informuoti, kaip mes apdorojame jūsų asmens duomenis, taip pat gauti savo asmens duomenų kopiją. Jūs taip pat galite pateikti prašymą, kad mes ištaisytume, atnaujintume ar ištrintume jūsų asmens duomenis. Be to, galite pateikti prašymą, kad mes apribotume jūsų asmens duomenų apdorojimą, taip pat, kaip galite nesutikti, kad mes juos apdorotume arba naudotume automatizuotam sprendimų priėmimui ir profiliavimui. Galiausiai, galite reikalauti, kad jūsų asmens duomenis perduotume jums arba trečiajai šaliai (duomenų perkeliamumas). 

Atkreipkite dėmesį, kad šioms teisėms taikomos tam tikros išimtys ir ne visos jos galioja šalyje, kurioje esate įsikūręs. Tai yra, pateikus prašymą, „Carlsberg“ ne visada privalo imtis veiksmų. Taip gali būti dėl „Carlsberg“ paskirtų įsipareigojimų, kaip antai, kitokių teisės aktų, pagal kuriuos reikalaujama, kad „Carlsberg“ saugotų kitų asmenų duomenis, teises ir laisves ar pan. „Carlsberg“ visada visomis išgalėmis stengiasi atidžiai įvertinti kiekvieną prašymą ir motyvuoti atsisakymą imtis veiksmų. 

Norėdami pasinaudoti savo teisėmis, susisiekite su mumis el. pašto adresu: [email protected] 

Turėdami klausimų, kurių negalėjote išsiaiškinti vidiniu dialogu, ar norėdami pateikti skundą, kreipkitės į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją.

Slapukai

 • Kas yra slapukas?

Slapukas – tai paprasta tekstinė rinkmena, turinti nedidelius kiekius informacijos, kurie atsiunčiami į jūsų įrenginį, kai lankotės interneto svetainėje. Po to per kitus jūsų apsilankymus tame domene slapukai išsiunčiami atgal į jų kilmės žiniatinklio domeną. Dauguma žiniatinklio puslapių turi elementų iš įvairių žiniatinklio domenų, todėl jums apsilankius Interneto svetainėje, jūsų naršyklėje gali atsirasti slapukai iš kelių šaltinių. 

Slapukai pravartūs, nes sudaro galimybę interneto svetainei atpažinti naudotojo įrenginį. Slapukai sudaro sąlygas sklandžiai pereiti iš vieno puslapio į kitą, įsiminti pasirinktis  ir, apskritai, suteikti naudotojui geresnę patirtį. Be to, stebint jūsų naršymą svetainėse, per slapukus galima pritaikyti reklamą jūsų interesams. 

Uždarius naršyklę, seanso slapukai automatiškai ištrinami, o ilgalaikiai slapukai išlieka jūsų renginyje (pvz., sugrįžus į interneto svetainę, prisimena naudotojo pasirinktis). 

 • Kokio tipo slapukus naudoja „Carlsberg“?

Bendrovė „Carlsberg“, jos filialai ir partneriai naudoja toliau išvardytas slapukų kategorijas jums lankantis Interneto svetainėje.

 Būtinieji slapukai

Šie slapukai būtini, nes sudaro galimybę naršyti Interneto svetainėje ir naudotis jos funkcijomis. Be šių slapukų negalima teikti jūsų pageidaujamų paslaugų, pvz., pereiti iš vieno puslapio į kitą, naudoti pirkinių krepšelį ar išrašyti elektronines sąskaitas faktūras. 

 Šiuo metu Interneto svetainėje naudojami šie būtinieji slapukai: 

Slapuko pavadinimas

Šaltinis

Tikslas

Trukmė

ARRAffinity

puslapio talpinimas

„Azure“

Ši svetainė talpinama "Azure cloud" ir kartais yra paskirstoma per kelis serverius. Šis slapukas užtikrina, kad visos jūsų sesijos užklausos būtų siunčiamos į vieną serverį

Kai naršymo sesija baigiasi

pwag

Carlsberg Group

Šios svetainės turinys yra apsaugotas amžiaus apribojimu, reikalaujant amžiaus patvirtinimo. Šis slapukas saugo ir palaiko pasirinkimo patvirtinimą pakartotinai atidarant puslapį (-ius)

1 metai

ASP.NET_SessionId

Carlsberg Group

Naudojamas naudotojų sesijos atpažinimui serveryje

Kai naršymo sesija baigiasi

SESS#

Išorės paslaugų teikėjas (toliau-  Twenty Three video)

Išsaugo naudotojų nurodymus puslapių užklausose

Kai naršymo sesija baigiasi

 Eksploataciniai slapukai

Mes naudojame analitinius slapukus ir analizuojame, kaip mūsų lankytojai naudojasi Interneto svetaine, ir stebime Interneto svetainės darbą. Tai sudaro mums sąlygas pritaikyti savo pasiūlymus, sparčiai nustatyti ir išspręsti bet kurias galinčias iškilti problemas, todėl galime suteikti itin gerą naršymo patirtį. Mes, pavyzdžiui, galime naudoti eksploatacinius slapukus ir sekti, kokie puslapiai yra patys populiariausi, kuris puslapių sąsajos būdas pats veiksmingiausias, ir nustatyti, kodėl kai kurie puslapiai gauna pranešimus apie klaidą. Šiuos slapukus galime naudoti ir tam, kad atkreiptume dėmesį į prekes ar tinklavietės paslaugas, kurios, mūsų manymu, ir atsižvelgiant į jūsų naudojimąsi Interneto svetaine, jus sudomins. Per šiuos slapukus surinktos informacijos nei mes, nei mūsų rangovai nesieja su jūsų asmens duomenimis.

 Šiuo metu Interneto svetainėje naudojami šie eksploataciniai slapukai: 

Slapuko pavadinimas

Šaltinis

Tikslas

Trukmė

Papildoma informacija

_ga

Google Analytics

Šie slapukai naudojami siekiant surinkti informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi Interneto svetaine. Šią informaciją naudojame ataskaitoms rengti ir Interneto svetainei tobulinti. Slapukai anonimiškai renka duomenis, taip pat Interneto svetainės lankytojų skaičių, iš kur lankytojai užėjo į svetainę ir kokiuose puslapiuose lankėsi

 

10 min., Išskyrus _ga, kuris yra 2 metai

Spustelėję nuorodas rasite „Google“ pranešimą apie privatumą Google Analytics atžvilgiu

 

Jūs galite atsisakyti Google Analytics sekimo apsilankę  

Ilgalaikiai slapukai.

 

_gat_globalTracker

_gat_marketTracker

_gid

 

 

_visual_swf_referer

Twenty Three video

Naudojamas grojamų vaizdo įrašų statistikai registruoti

Kai naršymo sesija baigiasi

Spustelėję nuorodas rasite pranešimą apie Twenty Three video privatumą

ad_session_id

Twenty Three video

Naudojamas prisiminti lankytojo nuostatas, pvz., Kalbą ir pan

1 diena

 


Interneto svetainės funkciniai slapukai

Mes pasinaudojame slapukais ir teikiame jums tam tikras funkcijas, kaip antai, prisimename jūsų pasirinktis (pvz., naudotojo vardą, kalbą ir regioną) arba atpažįstame platformą, iš kurios prieinate prie Interneto svetainės, ir siūlome geresnes, labiau jums pritaikytas funkcijas. Šie slapukai nenaudojami jūsų naršymui kitose tinklavietėse sekti. 

Šiuo metu Interneto svetainėje naudojami šie funkciniai slapukai: 

Slapuko pavadinimas

Šaltinis

Tikslas

Trukmė

Papildoma informacija

N/A

N/A

N/A

N/A

N/A

 

Reklaminiai slapukai

Bendrovė „Carlsberg“ ir jos reklamos partneriai naudoja reklaminius arba tikslinius slapukus ir renka informaciją apie naršymo įpročius, susijusius su jūsų įrenginiu, ir reklamą, kuri jums pateikiama internetu, padaro labiau atitinkančią jus ir jūsų interesus. 

Kai kurios trečiosios šalys, tarp jų Facebook bei LinkedIn, diegia slapukus ir kai lankotės mūsų Interneto svetainėje, ir kai naudojatės tam tikromis mūsų Interneto svetainės funkcijomis, pvz., spustelėjate „Like“, „Share“ ar „Tweet“ mygtukus.  Informaciją, surinktą naudojant slapukus, šios trečiosios šalys susieja su jų turima informacija apie jus, gautą jums naudojantis jų paslaugomis, ir per savo platformas pateikia jums tikslinę reklamą. 

Daugiau informacijos kaip bendrovė „Carlsberg“ ir jos trečiųjų šalių reklamos partneriai renka ir naudoja informaciją reklamos tikslais gausite spustelėję toliau lentelėje pateiktas atitinkamas nuorodas. 

Jūs galite valdyti reklaminius slapukus ir išjungti informacijos dalijimąsi su partneriais reklaminiais tikslais pakeitę savo nustatymus adresu http://www.youronlinechoices.eu/, pakeitę savo naršyklės nustatymus adresu www.allaboutcookies.org arba spustelėję toliau lentelėje pateiktas atsisakymo nuorodas. Atkreipkite dėmesį, kad atsisakę reklaminių slapukų jus vis tiek gausite reklamas internetu. Tiesiog tos reklamos bus jums nepritaikytos.

Šiuo metu Interneto svetainėje naudojami šie reklaminiai slapukai: 

Slapuko pavadinimas

Šaltinis

Tikslas

Trukmė

Papildoma informacija

api/audience/profile

Twenty Three video

 

Kai naršymo sesija baigiasi

Spustelėję nuorodas rasite pranešimą apie Twenty Three video privatumą

Uuid

TwentyThree video

Naudojamas reklamos tinkamumui optimizuoti

4 mėnesiai

 

 IP adresų ir saityno įrašų naudojimas

Mes taip pat galime naudoti jūsų IP adresą bei naršyklės tipą ir nustatyti mūsų serverio problemas, administruoti Interneto svetainę ir tobulinti jums siūlomas paslaugas. IP adresas – skaitmeninis kodas, pagal kurį nustatomas jūsų kompiuteris Internete. Jūsų IP adresas gali būti panaudotas ir plačios apimtiems geografiniams duomenims rinkti.

Mes galime atlikti IP informacijos paieškas ir nustatyti iš kurio domeno esate (pvz., google.com) ir tiksliau įvertinti savo naudotojų demografiją.

Kiek laiko saugomi jūsų duomenys?

Mūsų politika yra saugoti asmens duomenis ne ilgiau nei reikia jų leistinam apdorojimui arba laikytis galiojančių vietos teisės aktų.

Šis Pranešimas neapima trečiųjų šalių interneto svetainių

Atkreipkite dėmesį, kad šis Pranešimas netaikomas trečiųjų šalių interneto svetainių, kurios gali būti susijusios su mūsų Interneto svetaine, privatumo praktikai ir mes nenešame atsakomybės už jas.

Pranešimo pakeitimai

Šis pranešimas gali būti atnaujinamas, todėl rekomenduotume jį peržiūrėti, kad žinotumėte, kaip mes naudojame Slapukus. Paskutinį kartą šis Pranešimas buvo atnaujintas 2019 m. birželio mėn.